Sıkça Sorulan Sorular

  • Mazeret sınavı için alınan raporlar kaç gün içinde verilmelidir?

    Alınan raporlar sınav tarihinden sonraki beş iş günü içerisinde bir dilekçe ile birlikte ilgili birime verilmesi gerekir.

  • Hangi mazeretler mazeret sınavı için geçerlidir?

    Üniversitemiz Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği 27. maddesinde belirtilen mazeretler için geçerlidir.